Adobe Illustrator CS3

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: ,
Producent: Adobe Systems Incorporated
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 604 MB
 

Adobe Illustrator CS3 to program przeznaczony do projektowania i tworzenia grafiki wektorowej. Obok CorelDRAW to najpopularniejsza aplikacja tego typu. Program posiada szeroki wachlarz narzędzi, które pozwalają na tworzenie i edycję grafiki wektorowej z wysoką precyzją. Jest naturalnym edytorem plików postscriptowych EPS oraz podstawowym narzędziem do edycji obiektów w plikach PDF.

Możliwości i funkcje Adobe Illustrator CS3:

Aktywny obrys: automatycznie wektoryzuje umieszczone bitmapy w szczegółowe grafiki wektorowe, łatwe do edycji, zmiany wielkości i zniekształcania. Opcja Aktywny obrys skraca czas potrzebny do odtworzenia zeskanowanego obrazka, bez utraty jego jakości. Wyniki pracy narzędzia Aktywny obrys mogą być zmieniane przy pomocy wielu dostępnych opcji wektorowych.

Aktywne malowanie: umożliwia tworzenie grafik wektorowych poprzez automatyczne wyszukiwanie i korektę odstępów, które mogły się pojawiać wcześniej w obrysie i wypełnieniu. Zamiast planowania każdego szczegółu ilustracji dla uniknięcia błędów cieniowania i stosowania kolorów, użytkownik może teraz pracować tak, jakby rysował na papierze.

Paleta Sterowanie: zawiera szybki dostęp do opcji związanych z zaznaczonymi obiektami. Domyślnie, paleta Sterowanie jest zadokowana w górnej części obszaru pracy.

Kompozycje warstwowe Photoshopa: możliwość kontroli stopnia widoczności kompozycji warstw w połączonych, osadzonych i otwartych plikach Photoshopa tak samo, jak w przypadku zwykłych warstw Photoshopa.

Adobe Bridge: umożliwia organizowanie i przeglądanie dokumentów przy pomocy Adobe Bridge, niezależnego systemu zarządzania plikami, który może być uruchomiony z Illustratora CS3. Adobe Bridge umożliwia automatyzację pracy w aplikacjach Adobe Creative Suite 2, stosowanie zgodnych ustawień kolorów w aplikacjach Adobe oraz dostęp do funkcji kontroli wersji i internetowych usług kolekcji zdjęć. Strona startowa umożliwia kontrolę ustawień oraz dostęp do uwag i samouczków w Adobe Studio.

Rozbudowana obsługa tabletów: możliwość skorzystania z zalet dostępności obsługi typowych funkcji tabletów takich jak: nacisk pisaka i gumka, przełączniki, obroty i końcówka szerokiego pisaka.

Kontrola obrysu na jego ścieżce: kontroluj, czy obrys jest umieszczony centralnie na ścieżce, wewnątrz czy na zewnątrz ścieżki.

Nadawanie koloru ilustracjom w skali szarości: przypisywanie kolorów dodatkowych do połączonych lub osadzonych ilustracji w skali szarości.

Tworzenie elementów graficznych dla urządzeń przenośnych: możliwość zapisania optymalnej grafiki dla urządzeń przenośnych w formacie SVG zawierającym opcje SVG-t, z możliwością podglądu przed exportem i ustawieniem niezbędnych parametrów.

Obsługa standardu PDF/X: projekty mogą być zapisywane lub eksportowane w formacie PDF /X (dostosowany do dalszych procesów poligraficznych, zgodny ze standardami ISO i ANSI).

Wymagania systemowe dla Windows:
– Procesor Intel Pentium 4, Intel Centrino, Intel Xeon, Intel Core Duo
– Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 lub Windows Vista Home Premium, Business, Ultimate, Enterprise
– 256MB pamięci RAM (rekomendowane: 512MB)
– 64MB of video RAM
– 820MB wolnego miejsca na dysku twardym
– Rozdzielczość minimum 1024×768
– DVD-ROM drive
– Połączenie z Internetem

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na 30 dni darmowego użytkowania programu.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy graficzne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 792  razy.