Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: ashampoo GmbH & Co. KG
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 47.2 MB
 
Ashampoo Snap to zaawansowane oprogramowanie do przechwytywania zrzutów ekranu, dodawania notatek i adnotacji oraz dzielenia się nimi ze znajomymi.

Produkt pozwala przechwytywać nie tylko zrzuty ekranowe, ale również nagrywać sekwencję wideo z pulpitu systemowego. Jest doskonałym rozwiązaniem do tworzenia wideoporadników, prezentacji do szkoły lub pracy. Ashampoo Snap przechwyci pojedyncze aktywne okno, pełny ekran lub jego dowolny obszar oraz uruchomioną stronę internetową.

Gdy użytkownik wykona zrzut ekranu, aplikacja zmieni swój tryb do pełnoekranowego, z poziomu którego istnieje możliwość przeprowadzenia obróbki graficznej obrazka. Można dodać strzałkę, tekst, użyć pędzla, wyróżnić czy zamazać dowolny fragment obrazka, itd. Gotowy projekt można zapisać do pliku (JPG, PNG, BMP), skopiować do schowka, wysłać przez e-mail, zapisać w chmurze na serwerze producenta, udostępnić na Facebooku lub wydrukować. Program automatycznie integruje się z systemem i dostępny jest pod przyciskiem do robienia zrzutów ekranu z klawiatury.

Najnowsza odsłona Ashampoo Snap to przede wszystkim zestaw udoskonaleń mających na celu ulepszenie wrażeń płynących z obsługi. Zoptymalizowano program pod kątem jak najlepszego wykorzystania potencjału najnowszych CPU, rozszerzono opcje zaznaczania dla wieloekranowych środowisk czy dodano możliwość pozycjonowania zaznaczenia za pomocą strzałek na klawiaturze.

Użytkownik może przypisać wybranym funkcjom skróty klawiszowe, a nawet wykonywać zrzuty ekranu na monitorach do rozdzielczości 4K. Dodano również moduł OCR, który wspiera 6 języków (angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, turecki oraz rosyjski). Funkcja jest w stanie automatycznie wyodrębnić tekst z obrazów.

Poprawek doczekał się także tryb edycji, który wzbogacono o wsparcie różnych stylów kursora, możliwość kopiowania obiektów pomiędzy zrzutami ekranu czy wychodzenia z trybu edycji przy wielu otwartych projektach. Nic również nie stoi na przeszkodzie by tworzone zrzuty wzbogacać o lokalnie zapisane obrazy czy dostosowywać efekt wypełnienia dzięki przezroczystości oraz ustawieniu tolerancji.

Ashampoo Snap 8 pozwala również na tworzenie kolaży ze zrzutów czy przechwytywania wideo, które możemy opatrzyć komentarzem głosowym. W przypadku przechwytywania wideo użytkownik ma możliwość skorzystania z czasowej rejestracji klipu i korzystania z licznika celem ograniczenia nagrania.

Cechy programu Ashampoo Snap:

 • Ultra-płynna praca z operacjami uruchamianymi 1-kliknięciem oraz dzięki zoptymalizowanym zasadom rysowania,
 • Wszystkie obiekty/ustawienia pozostają edytowalne dzięki wersjonowaniu tła,
 • Natychmiastowe przechwytywanie wszystkich pulpitów Windows jako obiekty,
 • Klonowanie obiektów dla łatwiejszego użycia
 • Wybieranie z wielu zdefiniowanych konfiguracji kolorów/stylów z podglądem na żywo
 • Edycja i dodawanie własne konfiguracji kolorów/stylów dla łatwiejszego dostępu
 • Używanie szybkiej edycji do dodawania/edycji elementów tekstu 1-kliknięciem/skrótem
 • Praca z krzywymi strzałkami oraz liniami dla większej elastyczności
 • Rysowanie linii ciągłych, dzięki narzędziu punkt-punkt
 • Dodawanie gradientów do wielu obiektów
 • Eksportuj do JXR oraz PSD z obsługą warstw dla łatwiejszej obróbki, np. Adobe Photoshop
 • Wysyłanie obrazków do portalu Facebook 1-kliknięciem
 • Wysyłanie obrazków Dropbox, Google Drive oraz Microsoft SkyDrive z opcją autokonfiguracji
 • Wysyłanie do Ashampoo Web i dziel się unikalnymi odnośnikami, teraz ze wsparciem plików wideo
 • Wysyłanie przy użyciu e-mail, korzystanie ze zintegrowanego klienta email opartego o przeglądarkę Web (Google Mail, Yahoo Mail, Mail.ru) lub wyślij do portalu Facebook oraz Twitter.

Uwaga:

Na liście rozwijanej znajduję się również wydanie biznesowe programu Ashampoo Snap Business

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy graficzne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1041  razy.