Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: Elefant Software
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 5.46 MB
 

DVD Slim Free jest to darmowe narzędzie do tworzenia i drukowania okładek. Za pomocą tej aplikacji stworzymy oraz wydrukujemy etykiety na pudełka od płyt CD i DVD, a także Blu-ray. DVD Slim Free charakteryzuje się prostym i zarazem intuicyjnym interfejsem użytkownika, dzięki czemu jego użytkowanie jest niezwykle proste i przyjemne.

W programie DVD Slim Free znajduje się opcja, za pomocą której wybieramy odpowiedni format okładki. Możemy stworzyć okładki pasujące do pudełek z gier konsolowych (PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360, Wii i wiele innych). Oprócz tego, tym programem wykonamy też okładki do gier komputerowych i do wszystkich rodzajów płyt CD i DVD. Aplikacja bez większych problemów radzi sobie ze tworzeniem okładek do mniejszych pudełek w postaci SLIM lub MINI CD/DVD. Stworzenie odpowiedniej okładki jest banalnie proste. Wystarczy wybrać dowolny obrazek znajdujący się na naszym dysku i następnie umieścić go na projekcie. Ponadto znajdziemy w nim ciekawą opcje, pozwalającą na dodawanie dowolnego tekstu.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy graficzne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 919  razy.