Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Gadwin Systems, Inc.
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 12.6 MB
 

Gadwin PrintScreen to bezpłatne narzędzie do wykonywania zrzutów ekranu. Za pomocą tej aplikacji przechwycimy obraz z całego pulpitu, wybranego obszaru ekranu lub ewentualnie z aktywnej aplikacji. Warto dodać, że jest to niewielkie oprogramowanie, które nie przeszkadza podczas normalnej pracy. Po instalacji występuje w formie ikony na pasku zasobniku systemowym.

Program Gadwin Print Screen umożliwia szybkie przesyłanie przechwyconego obrazu pocztą elektroniczną, a także pozwala na kopiowanie do pliku lub schowka systemowego. Wspiera również skróty klawiszowe, które wspomogą wykonywanie zrzutów ekranu oraz co jest dość istotne umożliwia automatyczne drukowanie gotowego obrazu.

Oprócz tego aplikacja zawiera mnóstwo różnych opcji do modyfikowania przechwyconych obrazów z pulpitu. Przede wszystkim pozwalają wybrać odpowiedni format graficzny (JPG, PNG, BMP, GIF, TTF) oraz ustalić jego rozmiar. Ponadto możemy dodać różne efekty w postaci cieni i szarosci na zdjęciu.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy graficzne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 923  razy.