Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: BenVista
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 21.2 MB
 

PhotoZoom Pro to oprogramowanie przeznaczone do powiększania zdjęć bez utraty ich jakości. Eliminuje często spotykanie przy powiększaniu problemy i skutki uboczne, jak efekt przesunięcia ogniskowej, utrata ostrości krawędzi lub szczegółów.

Program stworzono w oparciu o opatentowaną technologię S-Spline Max umożliwiającej powiększenie obrazu nawet kilkaset razy przy zachowaniu najlepszej możliwej jakości krawędzi i ostrości. Do dyspozycji oddano również zestaw filtrów, które sprawdzą się szczególnie podczas odszumiania zdjęć i usuwania artefaktów.

Obsługa PhotoZoom Pro jest bardzo prosta zwłaszcza ze względu na możliwość skorzystania z kilku gotowych profili ustawień. Wsparciem dodatkowo objęte są zarówno procesory wielordzeniowe jak i akceleracja graficzna. Obsługiwanych jest wiele formatów w tym TIF, TIFF, PNG, PING, JPG, JPEG, JPE, JFIF, JIF, BMP, DIB, TGA, TARGA, TPIC, VGA, ICB, VST oraz GIF.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy graficzne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 699  razy.