Rodzaj programu:
Licencja:
System: ,
Producent: Microsoft
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 1.9 GB
 

Dzięki programowi Publisher 2013 możemy tworzyć bogate graficznie i profesjonalnie wyglądające publikacje bez poświęcania dużej ilości czasu i środków na skomplikowaną aplikację do składu komputerowego. Tworzone publikacje mogą być tak proste, jak wizytówki czy etykiety, lub tak złożone, jak kroniki szkolne, katalogi i profesjonalne biuletyny wysyłane pocztą e-mail.

Publisher 2013 oferuje nowe sposoby pracy z obrazami, dzięki czemu można je przenosić w różne miejsca, wymieniać je, a także dodawać do publikacji atrakcyjne wizualnie elementy z nowymi efektami dla obrazów i tekstu.

Oprócz tego umożliwia wyszukiwanie obrazów z jednego miejsca niezależnie od tego, czy znajdują się one na Twoim komputerze, w galerii obiektów clipart w witrynie Office.com czy w sieci Web. Nie zabrakło w nim dodatkowych narzędzi do tworzenia tła z obrazu czy rozmaitych efektów tekstowych.

Uwaga!

Program dostępny jest do pobrania w postaci obraz IMG. Jest to oryginalny obraz dysku, do instalacji niezbędny jest klucz produktu.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy graficzne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1091  razy.