RasterVect

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: RasterVect Software
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 2.8 MB
 

RasterVect to bardzo specjalny edytor graficzny umożliwiający zmianę grafiki rastrowej (np z plików BMP, PNG, JPG) na grafikę wektorową.

RasterVect umożliwia zmianę grafiki z plików znajdujących się na dysku twardym oraz z prawdziwych fotografii (np: dostępnych w formie papierowej) – w tym celu wystarczy podłączyć skaner i program automatycznie go przechwyci. Aplikacja znajdzie zastosowanie szczególnie wśród grafików pracujących w programach typu CAD (AutoCAD, CorelDraw, itd.).

W programie znajdziemy też specjalne filtry poprawiające jakość przetworzonej grafiki oraz wbudowany kreator konfiguracyjny, który pomoże użytkownikowi przebrnąć przez najważniejsze etapy przetwarzania grafiki rastrowej na wektorową.

Uwaga:
Program jest dostępny w wersji darmowej i płatnej. Wersja komercyjna jest bardziej rozbudowana i zawiera więcej różnych funkcji.
 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy graficzne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 950  razy.