Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , , ,
Producent: Learn Pulse
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 10.5 MB
 

Screenpresso to darmowe i w pełni funkcjonalne narzędzie do przechwytywania ekranu i nagrywania sekwencji wideo z całego pulpitu systemowego.

Korzystając z programu możemy przechwytywać cały ekran pulpitu, jego wybrany obszar lub aktywne okno za pomocą jednego skrótu klawiszowego. Screenpresso przechwytuje również strony internetowe oraz nagrywa filmy w jakości HD – z możliwością eksportu do formatu HTML5. Wyróżniającym elementem programu jest funkcja autoprzewijania, która jest w stanie przechwycić wszystko to co nie mieści się na ekranie monitora.

W Screenpresso znajdziemy też wbudowany edytor do modyfikowania przechwyconych zrzutów ekranowych. Możemy z nim przycinać, podświetlać, zamieszczać komentarze, zaokrąglać rogi oraz dodawać rozmaite efekty wizualne. Użytkownicy mogą udostępniać z poziomu programu swoje zrzuty ekranowe przez dysk Google, Twitter, Facebook, Flickr, DropBox, Imgur czy serwer FTP. Program możemy zainstalować na dysku twardym bądź skorzystać z jego wersji przenośnej i uruchomić go od razu po ściągnięciu.

Uwaga!
Program jest dostępny za darmo i posiada liczne ograniczenia. Listę różnic pomiędzy wersją bezpłatną a komercyjną – znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

Program wymaga zainstalowanych bibliotek .NET Framework 4 lub nowsze.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy graficzne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 716  razy.