Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: InspireSoft
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 292 KB
 

Screenshoter to niewielkie narzędzie służące do przechwytywania zrzutów ekranowych. Program przechwytuje aktywne okno aplikacji, cały ekran pulpitu lub wybrany (zaznaczony) jego fragment. Aplikacja nie wymaga instalacji i nie pobiera zbyt wielu zasobów systemowych.

Screenshoter przechwytuje ekran lub jego dowolny fragment poprzez naciśnięcie klawisza „Print Screen” na klawiaturze lub bezpośrednio wciskając przycisk z poziomu oprogramowania. Program automatycznie tworzy zrzut ekranu w wybranym przez użytkownika folderu docelowym, zapisując go w formacie JPG, PNG lub BMP.

W programie znajdziemy również funkcję, za pomocą której możemy swobodnie dostosować ekran główny programu, wyłączać lub włączając w nim opcje związane z przechwytywaniem zrzutu ekranowego. Aplikacja może zostać zminimalizowana do zasobnika systemowego. W ten sposób nie będzie przeszkadzać użytkownikom podczas normalnej pracy w systemie operacyjnym.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy graficzne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 764  razy.