SHU

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: screenSHU
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 41 MB
 

SHU (wcześniej znany jako screenSHU) to narzędzie do przechwytywania zrzutów ekranowych z całego ekranu pulpitu lub jego dowolnego obszaru. SHU doskonale sprawdzi się również do tworzenia zrzutów ekranowych z gier wideo.

W czasie grania, wystarczy nacisnąć kombinację klawiszy CTRL + SHIFT + F, a po chwili zostanie przechwycony zrzut ekranu i automatycznie zapisany w chmurze. Natomiast link do udostępniania utworzonej grafiki pojawi się w schowku systemowym!

Oprócz tego, w programie znajdziemy edytor przy użyciu którego możemy modyfikować utworzone zrzuty ekranowe na różne sposoby. Nic nie stoi na przeszkodzie aby za pomocą wbudowanego edytora dodawać własne adnotacje, tekst, wstawiać kolorowe ramki czy kształty oraz stosować efekt rozmycia dowolnego fragment na zrzucie ekranowym!

Program SHU bez problemów tworzy rzuty ekranowe w rozdzielczości FullHD oraz 4K.

Uwaga!

Na chwilę obecną program jest dostępny zupełnie za darmo! W celu zniesienia ograniczenia ilości wykonywanych zrzutów ekranowych, należy założyć bezpłatne konto użytkownika na serwerze oprogramowania.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy graficzne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 516  razy.