Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: SpringPublisher Team
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 4.6 MB
 

SpringPublisher to rozbudowany program do tworzenia i drukowania różnych wizytówek, ulotek i innych materiałów promocyjnych. Program posiada rozbudowany edytor, za pomocą którego możemy dowolnie modyfikować gotową grafikę lub tworzyć materiał od samego początku.

Program generuje grafikę w niskiej, średniej i wysokiej jakości, a także umożliwia wstawianie różnych tekstów, gotowych elementów graficznych i zdjęć. Oprócz tego użytkownicy mogą dodawać efekty wizualne, kody kreskowe i mapy. Interfejs programu jest niezwykle prosty i intuicyjny.

SpringPublisher posiada też bogatą bazę zawierającą różne gotowe schematy materiałów promocyjnych i reklamowych, w tym między innymi ulotki, kartki pocztowe, wizytówki itp. Poza tym znajdziemy w nim tez sklep internetowy, za pomocą którego możemy pobierać inne gotowe schematy graficzne. Aplikacja jest darmowa, ale w porównaniu do wersji płatnej posiada liczne ograniczenia. Brak możliwości drukowania lub pobierania większej ilości szablonów.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy graficzne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1704  razy.