Xara Designer Pro

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: Xara Group Ltd.
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 109 MB
 

Xara Designer Pro to zaawansowany program do obróbki zdjęć i tworzenia grafiki wektorowej na komputerze. Oprócz tego aplikacja umożliwia tworzenie specjalnie przygotowanej grafiki do projektowania witryn internetowych. Został wyposażony w najbardziej przydatne funkcje i narzędzia, które pomogą użytkownikowi przy modyfikowaniu i tworzeniu różnych obiektów graficznych.

Aplikacja posiada różne narzędzia do tworzenia trójwymiarowych napisów, wygładzania krawędzi, czy wykonywania zdjęć panoramicznych. Program został wyposażony w nowoczesną lupę do powiększania i oddalania edytowanych fotografii.  Xara Designer Pro wyróżnia się wygodnym w obsłudze interfejsem użytkownika i ogromną bazą darmowych szablonów lub innych obiektów graficznych.

Znajdziemy w nim również narzędzia do zmiany rozmiaru modyfikowanego zdjęcia, redukcji czerwonych oczu czy klonowania różnych elementów graficznych.

Uwaga!
Aby pobrać Xara Designer Pro, na stronie producenta należy podać swój adres e-mail oraz kraj zamieszkania. Program dostępny jest w wersji testowej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy graficzne
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 987  razy.