Adblock Plus

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System:
Producent: Wladimir Palant
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 919 KB
 

Adblock Plus jest wtyczką filtrującą zawartość wyświetlanych stron internetowych. Blokowane są wszelkie banery, wyskakujące okienka, reklamy pojawiające się w serwisach typu YouTube czy też Facebook.

Użytkownik ma możliwość skonfigurowania dodatku w taki sposób, aby wyświetlanie reklam na niektórych serwisach było dopuszczalne. Rozszerzenie posiada również możliwość blokowania komponentów stron, które gromadzą dane na temat użytkownika takie jak historia przeglądanych stron.

Niejednokrotnie zdarza się, że przeglądarka internetowa działa niestabilnie, a strony ładują się wyjątkowo wolno. Często spowodowane jest to szkodliwą działalnością programów typu malware. Adblock Plus uchroni system przed nieprzewidzianymi konsekwencjami działań wirusów oraz zabezpieczy system przed zdalnym dostępem osób trzecich. Blokowane są wszelkie domeny, które są powszechnie znane z rozprzestrzeniania trojanów robaków czy adware.

Innym czynnikiem, który wpływa zarówno na prywatność jak i komfort przeglądania sieci jest obecność odnośników do serwisów społecznościowych jak Facebook czy Twitter. Nawet, gdy popularny przycisk Lubię to nie zostanie wciśnięty, strona nadal gromadzi informacje o zwyczajach internauty. Adblock Plus uchroni użytkownika przed nieuprawnionymi próbami zdobycia jakichkolwiek informacji.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy do internetu
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 588  razy.