Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , , ,
Producent: Diego Uscanga
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 16.3 MB
 

aTube Catcher to proste, a zarazem w pełni darmowe narzędzie, służące do pobierania wideo z takich serwisów jak: YouTube i MySpace. Pobrane multimedia można zapisać w jednym z następujących formatów: .3GP, .3G2, .AVI, .XVID, .MP4, .MP3, .MP2, .WMA, .WMV, .GIF, .FLAC, .WAV, .PSP, .MPG, .VOB, .OGG, .MOV i .AVI.

Zaawansowany system przeszukiwania sieci pozwala nie tylko na pobieranie plików, ale również ich podgląd jeszcze zanim znajdą się na naszym dysku. Ciekawą funkcją w jaką została wyposażona aplikacja, jest możliwość tworzenie kompilacji DVD-Video/VCD i automatyczne zapisywanie ich na płytach.

Posiadany materiał wideo można dowolnie przycinać za pomocą wbudowanego narzędzia. Obsługa aplikacji sprowadza się do wklejenia adresu URL filmu i wyboru formatu docelowego. Nie zabrakło również modułu konwertującego pobrane pliki do wybranych rozszerzeń.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy do internetu
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 629  razy.