Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: eM Client Software
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 14.3 MB
 

eM Client to bezpłatny i bardzo wygodny w obsłudze klient poczty elektronicznej – umożliwiający odbieranie i wysyłanie wiadomości. Program może również posłużyć jako organizer do zarządzania zadaniami przy użyciu wbudowanego kalendarza.

eM Client obsługuje różne protokoły SMTP, IMAP4 oraz POP3. Wspiera popularne serwery pocztowe – Gmail, ExChange, Yahoo!, Outlook i inne. Oferuje pełną synchronizację danych z Gmail – w tym kopiowanie wszystkich wiadomości, książki adresowej, a nawet kalendarza i ustawień konfiguracyjnych.

Program obsługuje szyfrowane połączenia SSL/TLS i posiada niezbędne opcje do sprawdzania pisowni, tłumaczenia tekstu, wstawiania szablonów i podpisów oraz planowania zadań w dostępnym kalendarzu.

Uwaga:

W wersji darmowej możemy korzystać maksymalnie z dwóch kont poczty elektronicznej. Darmowa wersja dostępna wyłącznie w celach niekomercyjnych.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy do internetu
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 1088  razy.