Rodzaj programu:
Licencja:
System: ,
Producent: Microsoft
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 31.2 MB
 

Internet Explorer 11 to kolejne wydanie popularnej przeglądarki internetowej firmy Microsoft, przygotowanej z myślą nie tylko o deweloperach, ale również wszystkich użytkowników systemu Windows 7 i 8.1. Jedenaste wydanie przeglądarki jest w pełni kompatybilne z systemem Windows 7 (wymagany Service Pack 1).

Internet Explorer 11 jest szybsza i bezpieczniejsza od poprzednich wersji przeglądarki internetowej. Usprawniono w niej interfejs graficzny, poprawiono zgodność z językiem HTML5 i WebGL. Ponadto położono duży nacisk na wydajność dekodowania i wyświetlania obrazów JPEG, a także renderowania tekstu na dowolnej stronie internetowej.

Przeglądarka Internet Explorer może teraz znacznie szybciej renderować grafikę trójwymiarową wyświetlaną na poszczególnych witrynach. Znajdziemy w niej wbudowany menadżer plików, nowy mechanizm wyświetlania zakładek i moduł antyphishingowy oraz pełne wsparcie dla monitorów dotykowych. Oprócz tego, posiada spersonalizowany wygląd i integrację ze środowiskiem systemu Windows.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy do internetu
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 904  razy.