JTHTML

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: Janusz Tomczak
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 2.9 MB
 

Nowoczesny edytor dokumentów (X)HTML, CSS, JavaScript, PHP i SQL, z obsługą nowego języka HTML 5 i stylów CSS 3. Pozwala na edycję wielu plików jednocześnie, w kartach. Wyświetla okienko szybkiego wstawiania znaczników (X)HTML podczas edycji. Obsługuje standardy kodowania znaków: UTF-8, ISO-8859-2 oraz Windows-1250. Posiada funkcję automatycznego zamykania znaczników (X)HTML, nawiasów i cudzysłowów, posiada również funkcję pozwalającą ustawić własne skróty klawiaturowe do poszczególnych opcji menu.

Posiada wbudowany multischowek oraz możliwość sprawdzania kodów tworzonych dokumentów i formatowania ich za pomocą współpracującego z edytorem programu Tidy. Dostępna jest również funkcja wysyłania utworzonych dokumentów na serwer FTP. Wśród innych opcji znaleźć można wbudowane kreatory do tworzenia formularzy, tabel, zapytań i tabel baz danych MySQL i możliwość zapisywania listy zadań zaplanowanych do wykonania w danym dokumencie, przydzielania im priorytetów i szybkiego przeglądania wg stopnia ważności.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy do internetu
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 625  razy.