Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Maxthon International Limited
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 39.5 MB
 

Maxthon Cloud Browser to nowoczesna i bardzo wygodna przeglądarka internetowa, wyposażona w najnowszą technologię chmury i bazująca na zaawansowanych silnikach renderujących – Trident i Webkit. Maxthon Cloud Browser oferuje wsparcie dla HTML 5 oraz różnych dodatków i wtyczek rozszerzających funkcjonalność oprogramowania.

Na szczególną uwagę zasługuje wbudowana technologia chmury, za pomocą której użytkownicy mogą synchronizować swoje konto (ustawienia, historia, zakładki, ulubione itp.), przesyłać adresy URL, zdjęcia, strony internetowe i dowolne teksty pomiędzy różnymi systemami operacyjnymi (Windows, Mac) i urządzeniami przenośnymi wyposażonymi w system iOS lub Android. To nie wszystko! Maxthon Cloud Browser umożliwia również pobieranie plików w różnych formatach i następnie przesyłanie ich do wirtualnego dysku „My Cloud”, w którym możemy tworzyć własną kopie zapasową danych (na każdym urządzeniu). Warto dodać, że na obecną chwilę możemy korzystać z wirtualnych dysków o pojemności do 10GB.

Maxthon Cloud Browser korzysta z zoptymalizowanego silnika webowego, który uruchamia strony i aplikacje webowe szybciej niż jakiekolwiek inne przeglądarki internetowe. Usprawnia kontrolę nad kontem użytkownika i pozwala w wygodny sposób zarządzać swoimi plikami i innymi danymi pomiędzy różnymi platformami i urządzeniami (smartfony, iPad, iPhone).

Oprócz tego posiada specjalne tryby – Reader Mode, Night Mode, usprawniające przeglądanie stron i czytanie treści w internecie. Z ich pomocą możemy dostosować wielkość wyświetlanej czcionki, a nawet ustawić odpowiedni poziom jasności ekranu. Tryb nocny może okazać się niezwykle przydatny podczas czytania zawartości stron przy słabym oświetleniu stanowiska komputerowego.

Pozostałe cechy i zalety przeglądarki Maxthon Cloud Browser:
– bezpieczne zapisywanie danych użytkownika (login, hasło),
– usuwanie denerwujących reklam za pomocą jednego kliknięcia myszki,
– możliwość korzystania z wielu sesji (konta użytkowników) podczas korzystania z przeglądarki,
– możliwość wyodrębnienia i pobrania ze źródła strony zdjęć, muzyki i filmów,
– zapewnia dodatkową ochronę prywatności użytkownika,
– dostęp do różnorodnych wtyczek i rozszerzeń rozszerzających funkcjonalność oprogramowania,
– wbudowane narzędzie „Snap”, do wykonywania zrzutów ekranowych stron internetowych,
– automatyczne blokowanie złośliwych i niebezpiecznych witryn internetowych,
– wbudowany moduł anti-phising do ochrony komputera przed atakami typu phishing,
– dostęp do narzędzi deweloperskich (za pomocą których przeprowadzimy analizę strony internetowej).

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy do internetu
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 555  razy.