Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Opera Software ASA
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 11.54 MB
 

Opera Mail to samodzielna wersja popularnego klienta poczty e-mail, grup dyskusyjnych i czytnika kanałów RSS. Do prawidłowego działania programu pocztowego, nie wymagana jest instalacja przeglądarki internetowej Opera. Klient obsługuje konta POP3 i IMAP, a także idealnie nadaje się do przeglądania grup dyskusyjnych, kanałów RSS oraz IRC.

Opera Mail oferuje elegancki wygląd, przyjazny interfejs użytkownika oraz szybkość działania. Wyglądem przypomina przeglądarkę internetową Opera. W programie możemy dodawać i obsługiwać poczty internetowe z niemal wszystkich popularnych serwerów – Yahoo, Gmail, o2, Interia i wielu innych. Oprócz tego istnieje też możliwość importu całej poczty elektronicznej.

Korzystając z klienta Opera Mail, możemy w prosty i szybki sposób pisać nowe wiadomości, dołączać załączniki w postaci dokumentów, obrazów lub innych plików multimedialnych. Program pozwala też zarządzać etykietami i spamem oraz śledzić wątki na grupach dyskusyjnych.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy do internetu
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 971  razy.