TemplateToaster

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: TemplateToaster
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 138.57 MB
 

TemplateToaster to oprogramowanie do projektowania szablonów stron internetowych opartych na WordPress, Drupal, Magento, Joomla, HTML5/CSS3 czy e107.

Narzędzie wspiera RWD czyli tworzenie responsywnych stron internetowych, które dostosowują się do dowolnego urządzenia, na którym są wyświetlane jak małe, duże tablety, sprzęt Apple, Blackberry, z systemem Android, Windows Phone.

Witryny zachowają również swoje oryginalne parametry gdy są przeglądane na różnorakich przeglądarkach w tym Firefox, Chrome, Safari, Opera, IE. Budowanie stron nie wymaga posiadania żadnych umiejętności programowania, bowiem ogranicza się do edycji wizualnej i przeciągania poszczególnych elementów.

Tworzenie szablonu może odbywać się zupełnie od podstaw bądź w oparciu o zestaw gotowych projektów, które można dowolnie modyfikować. Podczas uruchomienia aplikacji użytkownik musi zdecydować o docelowej platformie jak Joomla czy WordPress.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy do internetu
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 428  razy.