Vysor

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: www.vysor.io
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 2.42 MB
 

Vysor to nowatorskie rozwiązanie pozwalające na wyświetlanie zawartości ekranu smartfona z Androidem na komputerze, bez względu na zainstalowany system operacyjny. Aplikacja udostępniana jest w formie rozszerzenia dla przeglądarki Google Chrome.

Po uruchomieniu wyświetlane jest okienko prezentujące listę podłączonych urządzeń wraz z wyszukiwarką. Do nawiązania łączności ze smartfonem bądź tabletem niezbędne jest ustanowienie debugowania USB, bowiem komunikacja możliwa jest jedynie po kablu. W celu aktywowania debugowania USB wystarczy kilkukrotnie szybko stuknąć numer kompilacji Androida, którą znajdziemy w ustawieniach.

Warto również zainstalować zestaw sterowników ADB, które gotowe są do pobrania ze strony producenta. Gdy połączenie zostanie ustanowione, pojawi się okienko, którego wielkość jest adekwatna do wielkości wyświetlanego obrazu. Vysor pozwala na komfortowe wprowadzanie tekstu z klawiatury, jednak nie są obsługiwane polskie znaki.

Warto również wspomnieć o możliwości udostępniania naszego urządzenia innym użytkownikom za pośrednictwem specjalnego linku. Na chwilę obecną Vysor dostępny jest w wersji beta, więc należy liczyć się z błędami w działaniu.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy do internetu
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 804  razy.