Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Incomedia
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 92.2 MB
 

WebSite X5 FREE to darmowa wersja popularnego oprogramowania, przeznaczonego do tworzenia stron internetowych, blogów i sklepów online. Aplikacja charakteryzuje się niezwykłą prostotą w obsłudze i w projektowaniu witryn internetowych, wygodnym interfejsem, a także dostępem do ogromnej biblioteki zawierającej gotowe szablony i wzorce.

WebSite X5 Free jest częściowo ograniczony w porównaniu do wersji komercyjnych (Evolution), ale zawiera najważniejsze elementy i niezbędne narzędzia, za pomocą których bez żadnych problemów zaprojektujemy dowolną stronę internetową. Tworzenie witryny przy pomocy WebSite X5 jest dziecinnie proste.

Korzystając z programu stworzymy witrynę w 5 prostych krokach, przy użyciu wbudowanego kreatora konfiguracyjnego. Na początku określamy nowy projekt, poprzez wypełnianie poszczególnych opcji (tytuł witryny, adres URL witryn, słowa kluczowe itp.) i wyboru odpowiedniego wzorca / szablonu. Następnie tworzymy mapę witryny (dodajemy do 10 różnych podstron), dodajemy zawartość strony, stosując prostą technikę przeciągnij i upuść – umożliwiającą dodawanie tekstu, obrazków, plików multimedialnych oraz animacji flash. Kolejnym istotnym krokiem będzie nadanie stronie indywidualnego wyglądu, czyli dostosowanie wyglądu menu, stylów i innych elementów graficznych. Po utworzeniu własnej witryny, publikujemy ją za pomocą wbudowanego klienta FTP lub eksportujemy dane na dysk twardy komputera.

Bezpłatna wersja programu wspiera również kod HTML5 i CSS 2.1/3. Posiada możliwość edycji szablonu, generowania menu i przycisków, a także zawiera wbudowany klient FTP, edytor tekstu, importer fotografii, narzędzie do tworzenia animacji Flash oraz funkcję do modyfikowania stylów poszczególnych odnośników i dodawanych tekstów.

Uwaga: Na liście rozwijanej znajdziecie również wersję komercyjną – Professional.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy do internetu
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 536  razy.