Rodzaj programu:
Licencja:
System: ,
Producent: Microsoft
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 1.18 MB
 

Windows Live Mail to program pocztowy firmy Microsoft nowej generacji. Zawiera funkcje znane z programu Outlook Express oraz dodatkowe możliwości. Pozwala na używanie wielu kont e-mail w jednym miejscu i zapewnia niezawodny dostęp do innych materiałów usługi Windows Live, takich jak usługa Spaces i program Messenger.

Program umożliwia wysyłanie wiadomości e-mail z fotografiami, także tymi o dużej rozdzielczości. Po kliknięciu obrazu zostanie wyświetlony obraz w pełnym rozmiarze z prywatnej lokalizacji sieci Web. Ponadto można wykonywać podstawową edycję fotografii, dodawać obramowanie i kontrolować sposób wyświetlania miniatur obrazów w wiadomości e-mail. Posiada również wbudowany czytnik źródeł RSS, dzięki temu możliwe jest zebranie w jednym miejscu wielu interesujących źródeł pochodzących z różnych stron.

Windows Live Mail posiada dodatkowe zabezpieczenia aby pomóc w zmaksymalizowaniu prywatności i poziomu zabezpieczeń kont e-mail. Filtry spamu skanują w poszukiwaniu wiadomości-śmieci, czerwone i żółte paski ostrzegawcze informują o podejrzanych wiadomościach, a przycisk Usuń i zablokuj odstrasza oszustów.

Uwaga:

Po pobraniu i uruchomieniu instalatora, należy zaznaczyć odpowiedni komponent, który zamierzamy zainstalować. W tym przypadku będzie to program pocztowy „Mail”.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy do internetu
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 1229  razy.