Rodzaj programu:
Licencja:
System: , ,
Producent: Mirillis
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 18 MB
 

Action! to doskonały program, który pozwala w czasie rzeczywistym nagrywać pulpit systemu Windows w jakości HD. To nie wszystko, aplikacja umożliwia przechwytywanie obrazu z gier rejestrując jednocześnie aktualny i średni FPS.

Oprogramowanie doskonale nadaje się do tworzenia wideo-poradników. Umożliwia nagrywanie komentarza audio oraz rejestruje efekty interfejsu Windows Aero w jakości HD.

Action! obsługuje wyświetlacze o maksymalnej rozdzielczości 2560x1600px. Wspiera technologię DirectX 9/10/11, OpenGL, NVIDIA 3D Vision i AMD Eyefinity. Umożliwia rejestrowanie obrazu z szybkością do 120 klatek na sekundę. Gotowy materiał można wyeksportować do formatu MP4 jednocześnie wybierając jego jakość i rozdzielczość. Producent zadbał również o integrację z serwisami YouTube i Facebook.

Warto również wspomnieć, że program nadaje się również do wykonywania screenshot’ów z gier. Pliki zapisywane są do formatów: BMP, JPG i PNG.

Wersja Trial pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.

Jak zainstalować i nagrywać filmiki z gier

 

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy multimedialne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 553  razy.