Rodzaj programu:
Licencja:
System: , ,
Producent: BlazeVideo, Inc.
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 27.85 MB
 

BlazeVideo HDTV Player Professional to zaawansowany odtwarzacz plików multimedialnych w systemie Windows. Za pomocą tego programu możemy odtwarzać dowolne filmy DVD, a także cyfrową telewizję naziemną lub analogową. Odtwarzacz wspiera między innymi DVB-T, ATSC, DVB-S, DVB-S2, ISDB-T, CMMB, AVS, DMB-TH & H.264/MPEG-2. Warto zaznaczyć, że jest on w pełni przystosowany do wszystkich kart z układem BDA.

Poza odtwarzaniem telewizji, pozwala też na odsłuchiwanie różnych stacji radiowych FM, a także przeglądanie teletekstu. BlazeVideo HDTV Player obsługuje system dźwięków 5.1, 6.1 i 7.1 oraz następujące formaty plików: DVD, SVCD, MPEG, RMVB, MOV, ASF, VOB, VCD i wiele innych. Nie zabrakło w nim przydatnych narzędzi do przechwytywania obrazów oraz nagrywania programów radiowych i telewizyjnych. W programie znajduje się też inna ciekawa funkcja TimeShift, która zapisuje relacje na żywo w dowolnym kanale i przechowuje ją na komputerze, w celu późniejszego odsłuchania lub obejrzenia przez użytkownika. Odtwarzacz BlazeVideo HDTV Player Professional umożliwia też konwertowanie nagranych materiałów wideo do dowolnego formatu – AVI, ASF, 3GP lub MP4.

Program BlazeVideo HDTV Player dostępny jest również w wersji uproszczonej – Standard, w którym wniesiono kilka ograniczeń. BlazeVideo HDTV Player Standard dostępny jest w wersji testowej i pozwala na 14 dni darmowego użytkowania.

<

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy multimedialne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 595  razy.