DaVinci Resolve Lite

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , ,
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 400 MB
 

DaVinci Resolve Lite to zaawansowane oprogramowanie do korekcji kolorów wideo oraz zdjęć. Narzędzie charakteryzuje wysokiej jakości przetwarzanie węzłów koloru. Wersja Lite wprowadza ograniczenie do dwóch węzłów, pojedynczego GPU czy karty RED Socket.

Do dyspozycji użytkownika oddano wiele istotnych funkcji jak redukcja szumu, zaawansowane masterowanie, zdalne stopniowanie czy udostępnianie plików na serwer. Obsługiwane są materiały wideo zarówno w jakości 2K jak i 4K nagrane za pomocą lustrzanek z RED i ARRI co czyni produkt dobrym środowiskiem do obróbki grafiki.

DaVinci Resolve Lite wspiera również optyczne zmienianie obrazów, import i eksport XML, stopniowanie krzywizn, obróbkę obrazu YRGB, wielowarstwowe linie montażowe, tracking okienek. Istnieje możliwość przeprowadzania korekcji koloru głównej i drugorzędnej czy przechwytywanie i odtwarzanie za pomocą decka.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy multimedialne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 355  razy.