Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Fengtao Software
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 15.3 MB
 

DVDFab Media Player to nowoczesny odtwarzacz multimedialny. Program charakteryzuje się niezwykle wygodnym w obsłudze interfejsem oraz pełnym wsparciem dla formatu DVD i Blu-ray. Użytkownicy korzystający z tego odtwarzacza mogą oglądać filmy zapisane w formacie DVD/Blu-ray.

DVDFab Media Player to doskonały odtwarzacz multimedialny do oglądania filmów w jakości HD, a także materiałów wideo stworzonych pełnym trójwymiarze. Program umożliwia też wygodne odtwarzanie zwykłych, standardowych plików zapisanych w formacie AVI lub WMV. Oprócz tego obsługuje i odtwarza zabezpieczone filmy Blu-ray oraz wspiera pliki obrazu ISO.

Program posiada również inne przydatne narzędzia do pobierania informacji o każdym materiale wideo. Wystarczy zaznaczyć odpowiedni film i po chwili uzyskamy najważniejsze informacje, które zostaną pobrane z internetu. Wyświetla nazwę filmu, datę produkcji, gatunek, a także wypisuje pełną obsadę wraz z twórcami. Aplikacja obsługuje niemal wszystkie najważniejsze formaty – MPEG, MPEG4, DivX, ISO, MTS, WebM, RMVB i wiele innych.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy multimedialne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 799  razy.