Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Dxtory
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 3.2 MB
 

Dxtory to nowoczesny program do przechwytywania obrazu i nagrywania filmów z gier oraz pulpitu systemowego. Za pomocą tej aplikacji możemy również tworzyć zrzuty ekranowe i testować wydajność sprzętu w grach.

Program jest znacznie bardziej rozbudowany od wielu innych aplikacji tego samego typu. Znajdziemy w nim więcej różnych opcji konfiguracyjnych oraz funkcji do nagrywania sekwencji wideo i przechwytywania zrzutów ekranowych. Aplikacja z całą pewnością przypadnie do gustu graczom oraz testerom. Podczas grania wyświetla się dokładna ilość klatek na sekundę (FPS).

W opcjach programu możemy zmienić rozmiar formatu zapisu, kodek, skala i rozdzielczość, ilość klatek na sekundę, a także wszystkie niezbędne parametry związane z dźwiękiem, czyli kodek audio i urządzenie wyjściowe. W przypadku wykonywania zrzutów ekranowych możemy zmienić format pliku (PNG, BMP, JPG), rozdzielczość, jakość oraz zautomatyzować wykonywanie zrzutów przez aplikację w określonym czasie.

Dxtory jest dostępny w wersji próbnej i posiada wiele ograniczeń. W dodatku po włączeniu programu musimy odczekać 10 sekund za nim będziemy mogli z niego korzystać.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy multimedialne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 567  razy.