GoPro Studio

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 115.67 MB
 

GoPro Studio to zaawansowane oprogramowanie do edycji filmów nagranych za pomocą urządzeń rejestrujących spod znaku GoPro. Umożliwia eksportowanie nagrań na serwisy takie jak YouTube, Vimeo i wiele innych.

Posiada szeroką gamę narzędzi niezbędnych chociażby do przycinania, miksowania, dodawania napisów czy ścieżki dźwiękowej. Współpracuje nie tylko z kamerkami GoPro, ale również z markami Nikon, Canon a także innymi wspierającymi H.264 MP4 oraz MOV4.

GoPro Studio wyróżnia bardzo przejrzysty interfejs. Po pierwszym uruchomieniu użytkownik prowadzony jest za pomocą krótkiego przewodnika po ogólnej strukturze programu. Filmy mogą być importowane do programu poprzez klasyczne przeciąganie do okna głównego.

Istnieje możliwość utworzenia listy klipów oraz pozyskiwania takich informacji jak czas trwania, liczba klatek na sekundę. Możemy ponadto nakładać efekty zwolnionego tempa, rozmazania, obracać film, przestawiać klatki, modyfikować głośność, ekspozycję, kontrast, saturację, ostrość, balans bieli. Odpowiednio przerobione pliki zapiszemy w MP4, AVI oraz MOV.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy multimedialne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 273  razy.