iTunes

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: Apple Inc.
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 112 MB
 

iTunes pozwala w przyjemny sposób obsługiwać i odtwarzać muzykę, filmy i programy TV. Wyposażono w uproszczony odtwarzacz, całkowicie przeprojektowany sklep z muzyką i aplikacjami oraz nowe funkcje iCloud. Sztandarową cechą charakteryzującą najnowszą odsłonę popularnego programu z spod znaku Apple jest możliwość szybkiego odnajdowania programów TV, czy usunięcia tych klipów, które zostały już odtworzone. Nowością jest również zakładka Kanały oferująca dostęp do najnowszych seriali, podcastów gotowych do pobrania.

Oprogramowanie daje dostęp do iTunes Store, który został zaprojektowany zupełnie od nowa – przejrzysty wygląd ułatwia przeglądanie popularnych rzeczy i odkrywanie nowych.

Muzyka, filmy i programy TV kupione w iCloud są wyświetlane w bibliotece. Użytkownicy mają dostęp do ponad 20 mln utworów. Aby je zobaczyć, wystarczy zalogować się przy użyciu Apple ID. Wystarczy dwukrotni kliknąć, aby odtwarzać je bezpośrednio z iCloud, lub pobrać kopię, którą można zsynchronizować na urządzeniu lub odtwarzać poza siecią.

Warto również wspomnieć o funkcji Home Sharing niezwykle użytecznej w domu, gdzie urządzenia korzystają z tej samej sieci. W ten sposób udostępnimy pozostałym domownikom naszą bibliotekę multimediów iTunes.

iTunes jest także znakomitym kompanem, pomagającym przeszukiwać obszerne zasoby muzyki proponując nam tych wykonawców, których twórczością możemy się zainteresować. Mowa oczywiście o funkcji iTunes Genius analizującej nasze preferencje muzyczne.

Znajdowanie rzeczy w iTunes nigdy nie było łatwiejsze. Wystarczy wprowadzić tekst w polu wyszukiwania, a natychmiast wyświetlone zostaną wyniki z całej biblioteki. Wystarczy wybrać wynik, aby program iTunes do niego przeszedł.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy multimedialne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 725  razy.