Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Nero AG
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 272.3 MB
 

Nero 2014 to potężny pakiet multimedialny do nagrywania, edycji, sporządzania kopii zapasowych, konwertowania i odtwarzania filmów, muzyki i zdjęć.

Nero Video to kompleksowe narzędzie do edycji wideo, przystępne dla początkujących osób, obejmujące jednocześnie dokładny sposób pracy i kontroli wymagany przez bardziej zaawansowanych użytkowników. Dziesiątki kreatywnych szablonów sprawiają, że filmy i płyty mogą nabrać profesjonalnego wyglądu.

Nero Kwik Media służy do katalogowania, uzyskiwania dostępu, synchronizowania i strumieniowego przesyłania wszystkich filmów, plików wideo, zdjęć i muzyki. Program zawiera również wbudowany odtwarzacz wideo i audio obsługujący większość formatów płyt i plików.

Nero Burning ROM to najwyższej klasy narzędzia do nagrywania płyt. Umożliwia zgrywanie płyt audio CD, nagrywanie oraz kopiowanie płyt CD, DVD i Blu-ray Disc, itd.

Nero Recode to wyjątkowo wydajna, a zarazem prosta w użyciu aplikacja do konwertowania płyt i plików wideo do innych formatów. Nero Recode obsługuje praktycznie wszystkie najnowsze formaty wideo i audio. Wstępnie skonfigurowane profile dla najpopularniejszych urządzeń kina domowego i przenośnych pozwolą Ci na uzyskanie doskonałych rezultatów bez zajmowania się zbędnymi szczegółami.

Nero BackItUp to prosty sposób na zabezpieczenie najważniejszych danych. Możesz wyznaczyć rutynowe sporządzanie kopii zapasowych plików, folderów lub całego systemu oraz wskazać obsługiwane urządzenia na obszernej liście.

Nero RescueAgent to wzmocniona ochrona zapewniająca, że żadne istotne pliki nie zostaną utracone. Nero RescueAgent to łatwy sposób na odzyskiwanie uszkodzonych lub błędnych plików z dysków optycznych, komputera, dysków USB i innych nośników.

 

Blu-ray Player – idealny odtwarzacz do oglądania filmów zapisanych w formacie Blu-ray (BD itp).

Dodatkowo w pakiecie znajdziemy niezawodny Nero Express, który umożliwi Ci szybkie nagranie lub skopiowanie płyty.

 

W najnowszej wersji 2014 pojawiła się nowa funkcja przesyłania strumieniowego Nero Play to TV. Dodano nowy sposób do przeprowadzania konwersji Disc to Device za pomocą jednego kliknięcia myszki. Zaimplementowano nową obsługe urządzeń przenośnych. Funkcja umożliwia obsługę urządzeń na smartfony i tablety oraz urządzenia Apple. Oprócz tego udoskonalono zarządzanie plikami multimedialnymi.

 

Uwaga:
Wersja testowa posiada pełną funkcjonalność przed 15 dni od daty aktywacji. Program jest kompatybilny z najnowszym systemem operacyjnym Windows 8. Program zachowuje również kompatybilność z systemami Windows 7, Windows Vista i Windows XP.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy multimedialne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 872  razy.