Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Nero AG
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 31.07 MB
 

Nero Lite to okrojona wersja pakietu Nero Premium, posiada jednak wszystkie niezbędne funkcje do prawidłowego wypalania płyt. Z kompilacji zostały usunięte niektóre „niepotrzebne” programy, np. Nero Vision, Nero MediaHome, Nero PhotoSnap, Nero Search, itd.

Nero to jeden z najpopularniejszych programów służących do nagrywania płyt CD/DVD/Blu-ray (BD-AV). Współpracuje z wieloma nagrywarkami – do wielu z nich jest dołączany standardowo. Jest on jednym z najbardziej zaawansowanych programów w swojej klasie, pozwalającym nagrywać wiele rodzajów danych na płytach CD/DVD/Blu-ray (BD-AV). Jego dodatkowym atutem są aplikacje towarzyszące, służące do testowania nagrywarek, edycji dźwięku i tworzenia okładek płyt.

Pakiet zawiera Nero StartSmart czyli ekran startowy pozwalający na precyzyjny wybór określonej czynności związanej z wypalaniem płyt. Za pomocą Nero Lite bez problemu można nagrać nośniki z danymi czy klonować dyski. Producent wyeliminował możliwość rippowania płyt czy nagrywania płyt audio.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy multimedialne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 1410  razy.