Pinnacle Studio

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , ,
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 1.8 GB
 

Pinnacle Studio 16 to wszystko czego potrzebujesz do domowej obróbki wideo. Proste w obsłudze, intuicyjne narzędzia umożliwiają wygodne wczytywanie materiału do komputera, edycję, dodawanie napisów, muzyki, komentarzy oraz efektów specjalnych a następnie zgranie na taśmę lub przygotowanie profesjonalnie wyglądającej płyty DVD/VCD.

Zaawansowana edycja wideo:

* przechwytywanie i edycja obrazu w formacie widescreen (16:9) lub standardowym (4:3)
* przechwytywanie i edycja cyfrowego materiału wideo z dowolnego źródła DV (miniDV, Digital8 lub MicroDV) – wymagany kontroler FireWire
* przechwytywanie i edycja analogowego materiału wideo zapisanego na taśmie 8mm, VHS, SVHS, VHS-C lub SVHS-C – wymagana zainstalowana w systemie odpowiednia karta z we/wy analogowymi.
* przechwytywanie cyfrowego materiału DV bezpośrednio do plików w formacie MPEG-2 (z jakością DVD) oraz ich późniejsza edycja
* import i edycja plików w formacie MPEG-1 oraz MPEG-2
* możliwość edycji z dokładnością do 1 klatki
* pełnoekranowy podgląd materiału wideo.

Efekty i cechy wideo:

* ponad 100 efektów przejść (w tym 16 profesjonalnych efektów 3D Hollywood FX – duże biblioteki zawierające setki efektów są dostępne w postaci dodatkowych rozszerzeń do programu)
* profesjonalny edytor napisów Pinnacle TitleDeko z możliwością dodawania efektów (np. cień, neon glows)
* zwolnione/przyspieszone tempo
* efekty specjalne (np. „Stary film”) oraz filtry poprawy jakości obrazu
* filtr stabilizacji obrazu
* filtr automatycznej korekcji kolorów
* filtr oczyszczania starych materiałów wideo (np. ze starych taśm analogowych) z dropów i szumów
* SmartMovie – technologia umożliwiającą automatyczny montaż obrazu wideo na podstawie wybranych przez użytkownika predefiniowanych ustawień
* możliwość wykorzystania efektów firm trzecich

Efekty i cechy audio:

* import podkładów dźwiękowych w postaci plików MP3 lub bezpośrednio z płyty CD audio
* możliwość nagrania własnej narracji
* możliwość stworzenia własnej ścieżki dźwiękowej idealnie dopasowanej do czasu trwania materiału wideo dzięki zastosowaniu technologii SmartSound
* filtr redukcji szumów
* efekt rozszerzonego stereo
* rozszerzenie Surround Sound
* graficzny equalizer

W najnowszej wersji dodano około 1500 nowych efektów 2D/3D, możliwość tworzenia stereoskopowych filmów 3D, poprawianie i retuszowanie klipów wideo i zdjęć na osi czasu, składającej się z sześciu ścieżek. Poprawiono i przyśpieszono importowanie nagrań i zdjęć z urządzeń przenośnych. Oprócz tego dodano możliwość miksowanie dźwięku Dolby Digital 5.1 i tworzenia płyt w formacie Blu-ray.
Uwaga:

Żeby uruchomić program w systemie Windows 8.1, należy pobrać i zainstalować niezbędną aktualizację znajdującą się na liście rozwijanej.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy multimedialne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 300  razy.