Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: CyberLink Corp.
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 192 MB
 

PowerDVD to wszechstronny odtwarzacz multimedialny obsługujący wszystkie popularne formaty takie jak Blu-ray, Blu-ray 3D, VideoCD, SVCD, DVD, MPEG, MP3, WAV, MOV, itd

Program charakteryzuje się wysoką wydajnością dzięki wsparciu akceleracji sprzętowej GPU i CPU. Wykorzystywana jest również technologia skalowania obrazu TrueTheater HD, dzięki czemu możemy oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości. PowerDVD umożliwia strumieniowanie danych z komputera na inne urządzenie mobilne czy konwertowanie filmów 2D do 3D.

Oprogramowanie pozwala na odtwarzanie nagrań zapisanych na serwerach DLNA czy w serwisach społecznościowych jak Facebook, Flickr, YouTube. Najnowsze wydanie cechuje udoskonalona jakość odtwarzanych treści, rozszerzona baza obsługiwanych typów danych oraz odświeżony interfejs użytkownika.

Technologia TrueTheater doczekała się rozszerzenia o ThrueTheater Color oraz Sound. Pierwsza z nich odpowiedzialna jest za inteligentne analizowanie i optymalizację jasności oraz nasycenia barw. Automatycznie rozpoznaje skórę ludzką nanosząc na nią stosowne poprawki tak, aby uzyskać naturalny efekt. ThrueTheater Sound to system nadający dźwiękowi realizmu poprzez podkręcenie bassów, czy pozwalający na zarządzanie dźwiękami pojawiającymi się w tle jak szum drzew, samochodów itd.

PowerDVD eliminuje problem irytującego przycinania się obrazu, zwłaszcza podczas transmisji z serwera NAS dzięki zastosowaniu wstępnego ładowania. W przypadku, gdy program wykryje, że został podłączony monitor o rozdzielczości 4K, aktywuje się optymalizacja obrazu eliminująca ryzyko utraty płynności odtwarzania.

Jedną z ciekawszych nowości jest funkcja rippowania dźwięku bezpośrednio z wybranych fragmentów filmu. Wystarczy wybrać interesującą nas scenę, zapisać ją do ulubionych i poddać dalszej obróbce. Gotową ścieżkę dźwiękową zapiszemy w MP3 lub AAC. PowerDVD pozwala również na bezpośrednie odtwarzanie obrazów ISO DVD oraz Blu-ray, bez konieczności ich wstępnego montowania.

Uwaga!
Program dostępny jest w wersji próbnej i możemy go testować przez 30 dni.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy multimedialne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 792  razy.