PowerPoint 2013

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: ,
Producent: Microsoft
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 1.9 GB
 

PowerPoint 2013 to doskonałe oprogramowanie do tworzenia prezentacji do szkoły lub pracy. PowerPoint umożliwia tworzenie materiałów, które można prezentować przy użyciu projektora.

Za pomocą programu PowerPoint można tworzyć ekrany, które w atrakcyjny sposób łączą kolorowy tekst i fotografie, ilustracje, rysunki, tabele, wykresy i filmy, a także przejścia między tymi ekranami jak w pokazie slajdów. Na ekranie można umieszczać animowany tekst i ilustracje, korzystając z funkcji animacji, a także dodawać efekty dźwiękowe i narrację.

Ponadto podczas tworzenia prezentacji można drukować materiały przeznaczone do rozpowszechniania. Program PowerPoint wchodzi w skład pakietu Office, łączącego kilka typów oprogramowania do tworzenia dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji oraz do zarządzania pocztą e-mail.

W PowerPoint 2013 dodano więcej zróżnicowanych opcji podczas rozpoczynania pracy z programem. Można zacząć od pustej prezentacji lub użyć specjalnego szablonu, motywu lub starszej prezentacji. Ulepszono narzędzie prezentera, który umożliwia teraz wyświetlanie notatek na monitorze – podczas gdy słuchacze widzą jedynie zawartość slajdów. Dodano też obsługę formatów panoramicznych w rozdzielczości HD i ulepszono narzędzia do projektowania – wyrównywanie obiektów, ścieżki ruchu oraz scalanie często używanych kształtów.

Uwaga!

Program dostępny jest do pobrania w postaci obraz IMG. Jest to oryginalny obraz dysku, do instalacji niezbędny jest klucz produktu.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy multimedialne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1568  razy.