Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: David Zidar
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 494 KB
 

Screamer Radio to jeden z najpopularniejszych programów do odsłuchiwania sygnału internetowego nadawanego przez stacje radiowe. Aplikacja posiada czytelny i intuicyjny interfejs. Stacje podzielone są według różnych kryteriów (kontynenty, kraje, gatunki muzyczne, itp.).

Co ważne program bardzo dobrze radzi sobie z odtwarzaniem polskich stacji radiowych, a jest ich co najmniej kilkadziesiąt (np. Polskastacja, RMF, RMF Maxxx, Radio Eska, Radio ZET, Tok FM, Polskie Radio, itd.). Aby odtwarzać inne stacje radiowe, których nie ma na liście – wystarczy skopiować adres URL dowolnego radia (z poziomu przeglądarki) i wkleić do programu przy użyciu specjalnej opcji „Dodaj URL”.

Wszystkie akcje wykonywane w programie zapisywane są do specjalnego dziennika (Screamer Log), można znaleźć w nim szczegółowe informacje na temat odsłuchiwanych radiostacji w danym dniu i o danej godzinie. Możliwe jest również tworzenie listy ulubionych stacji radiowych.
Uwaga:

Najnowsza wersja programu jest dostępna we wczesnej wersji Preview i może powodować liczne problemy techniczne.

Na liście rozwijanej znajdziecie również starszą wersję aplikacji (0.4.4), która już od wielu lat nie jest wspierana przez producenta oraz przez nowe systemy operacyjne.

W tym wypadku, jeśli posiadacie system Windows 8 lub nowszy, zalecamy instalację wersji Preview.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy multimedialne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 687  razy.