Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , , ,
Producent: TVexe.com
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 648 KB
 

Darmowy program, który umożliwia oglądanie ponad 1600 stacji telewizyjnych z całego świata. Kanały podzielone są według kategorii, kontynentów, języków. Znajdziemy w nim kanały biznesowe, edukacyjne, sportowe, informacyjne, muzyczne, a także nie mogło w nim zabraknąć kanałów telewizyjnych dla dzieci czy internetowych stacji radiowych (na dzień dzisiejszy obsługuje już ponad 1000 rozgłośni radiowych). Producent nie zapomniał o polskich użytkownikach – w programie dostępnych jest aż 18 kanałów polskich.

Aplikacja posiada niezwykle funkcjonalny i wygodny interfejs użytkownika. Do oglądania telewizji wymagane jest stałe łącze internetowe (zalecane minimum to 256kbs). Wszystkie strumienie TV działają przez 24 godziny na dobę. Program oferuje też automatyczne przełączanie się pomiędzy różnymi formatami. W dodatku współpracuje z każdym dostawcą internetu szerokopasmowego (ISP) na całym świecie.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy multimedialne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 699  razy.