Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Digiarty Software, Inc.
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 3.7 MB
 

WinX DVD Player to prosty w użyciu i wielofunkcyjny odtwarzacz DVD. Aplikacja charakteryzuje się szybkością działania i płynnością podczas odtwarzania materiałów wideo z płyt DVD. Bez żadnych problemów odtwarza wszystkie rodzaje płyt DVD, w tym m.in.; płyty zabezpieczone przed kopiowaniem oraz te stworzone do użytku domowego.

Program odtwarza nie tylko płyty DVD, ale również inne filmu w formacie AVI, ASF, DivX, MPEG, RMVB, VOB czy WMV. Aplikacja umożliwia też odszyfrowanie danych znajdujących się na płycie DVD i następnie skopiowanie całej zawartości do innego krążka lub do pliku w formacie ISO.

WinX DVD Player posiada nowoczesny silnik kodujący, który umożliwia odtwarzanie filmów DVD w najlepszej jakości dźwięku i obrazu. Użytkownik może również wybrać odpowiednią ścieżkę audio AC3 5.1 itp., w celu uzyskania optymalnego efektu dźwiękowego. Nie zabrakło w nim też innych opcji do zmiany jasności obrazu, kontrastu, nasycenia.

Odtwarza następujące formaty DVD:
DVD 5, DVD 9, DVD ROM, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, VCD, SVCD

Obsługuje następujące formaty audio i wideo
AVI, ASF, DAT, DivX, MPEG, RM, RMVB, VOB, WMV, Xvid, MP3, WMA, RMA

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy multimedialne
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 918  razy.