Acrobat Reader DC and Adobe Acrobat DC Cleaner Tool

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: Adobe Systems Incorporated
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 469 KB
 

Adobe Reader and Acrobat Cleaner Tool to niewielkie i podręczne narzędzie do dokładnego odinstalowywania programów – Adobe Reader i Acrobat z systemu operacyjnego. Program samodzielnie wyszukuje wszystkie katalogi, pliki i wpisy w rejestrze, które są powiązane z aplikacjami firmy Adobe, a następnie całkowicie je usuwa z dysku twardego.

Narzędzie Adobe Reader and Acrobat Cleaner Tool jest niezwykle przydatne, gdy mamy problemy z aktualizacją programów biurowych (Adobe Reader, Adobe Acrobat) do nowszych wersji nowszych lub z ich deinstalacją – przy użyciu wbudowanej w systemie usługi „Dodaj i Usuń Programy”. W tym celu warto skorzystać z programu Adobe Reader and Acrobat Cleaner Tool, który dokładnie usunie i oczyści system operacyjny z pozostałości po aplikacjach Adobe i tym samym pozwoli na ponowną ich instalację.

Program Adobe Reader and Acrobat Cleaner Tool podczas deinstalacji oprogramowania może zachować ustawienia użytkownika. Narzędzie wspiera programy Adobe Reader i Acrobat w wersji 10.x lub nowsze.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy narzędziowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 634  razy.