Advanced Archive Password Recovery

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , , , , ,
Producent: Elcomsoft Co. Ltd.
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 5.5 MB
 

Advanced Archive Password Recovery to aplikacja do odtwarzania zapomnianych lub utraconych haseł do archiwów ZIP (PKZIP, WinZIP), ARJ/WinARJ, RAR/WinRAR i ACE/WinACE.

ARCHPR łączy w sobie wszystkie możliwości innych programów producenta: Advanced ZIP Password Recovery, Advanced ARJ Password Recovery, Advanced ACE Password Recovery, Advanced RAR Password Recovery. Dodatkowym atutem aplikacji jest możliwość odtworzenia zawartości archiwów WinZIP, jeśli zawierają one więcej niż pięć plików.

Ogólne możliwości programu:
– Gwarantowane odtwarzanie zawartości chronionych hasłem archiwów WinZIP niezależnie od trudności ustawionego hasła (operacja odtwarzania zajmuje około 1 godziny)
– Najszybsze na świecie przeszukiwanie haseł do archiwów ZIP, ARJ i RAR, optymalizowane pod procesory Pentium, Pentium II, Pentium III, Pentium IV i AMD Athlon, szybkość przeszukiwania haseł do archiwum ZIP wynosi około 15 milionów haseł na sekundę na procesorze P-III 1GHz.
– Obsługiwanie archiwów PKZIP 4.0 (z podpisem cyfrowym i algorytmem kompresji deflate64)
– W przypadku archiwów ZIP i ARJ możliwy jest atak według znanej zawartości (known plaintext attack). Jeśli znana jest zawartość chociaż jednego pliku w archiwum ZIP, odtworzenie hasła następuje w ciągu kilku godzin niezależnie od jego trudności i długości.
– Obsługiwane są archiwa samorozpakujące się (SFX)
– Możliwość zadania własnego zestawu symboli do przeszukiwania haseł (rosyjskie przeszukiwanie symboli również jest obsługiwane)
– Możliwe jest przeszukiwanie haseł według słownika
– Możliwe jest przeszukiwanie haseł według maski
– Maksymalna długość nie jest ograniczona
– Pracę programu można przerwać w dowolnej chwili i później kontynuować wykonanie
– Program może pracować w trybie tła, nie zajmując czasu procesora, kiedy jest on potrzebny do wykonani innych zadań.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy narzędziowe
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1252  razy.