Aero Glass for Windows 8-1

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System:
Producent: Big Muscle
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 2.2 MB
 

Aero Glass for Win8.1 to darmowa i niewielka aplikacja, która przywraca Aero Glass w systemie operacyjnym Windows 8/8.1. Program przywraca wygląd ramek znany z poprzednich wersji systemów Windows Vista i 7. Otrzymamy przezroczysty interfejs we wszystkich uruchomionych i aktywnych oknach, a także na pasku zadań czy w menu Start.

Oprócz tego Aero Glass for Win dodaje również inne funkcje aplikacji oraz dodatkowe opcje rozmycia za ramką, by jeszcze bardziej urzeczywistnić wygląd poszczególnych okien w systemie operacyjnym. Użytkownicy mogą dostosować poziom przezroczystości okien, a także skonfigurować kolor obwódki nieaktywnych okien.

Aero Glass for Win pozwala również na zmiany we wszystkich ramkach Windowsa bez konieczności modyfikowania całej kompozycji systemu. Aplikacja jest w pełni zintegrowana z powłoką systemu operacyjnego, ale nie modyfikuje plików systemowych. Warto dodać, że program nie zużywa zbyt wielu zasobów systemowych.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy narzędziowe
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 893  razy.