Cool Timer

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: Harmony Hollow Software
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 4 MB
 

Cool Timer jest aplikacją odmierzającą czas wykonywanych przez nas czynności. Może być wykorzystana jako stoper, zegar z alarmem oraz do odliczania pozostałego czasu do zaplanowanej czynności. Interfejs aplikacji jest bardzo prosty, a także dostarcza możliwość zmiany kolorystyki tła. Program posiada liczne opcje umożliwiające tworzenie różnych planów, które będziemy wykorzystywać w przyszłości. Moduł odliczający czas wyświetla komunikat o zakończonym zadaniu. Stoper z kolei odmierza czas z dokładnością co do setnych części sekundy.

Wszelkie modyfikacje działania i wyglądu aplikacji szybko dokonamy z poziomu okna ‚Preferences’. To tutaj zmienimy kolory, sygnał alarmu. Obsługiwane są pliki dźwiękowe w formatach WAV, MIDI, MP3. Istnieje możliwość ich zapętlania lub jednorazowego odtworzenia. Ciekawą funkcją jest możliwość jednoczesnego uruchomienia trzech trybów działania zegarka. W tym samym momencie możemy mieć włączony stoper, odliczać czas do jakiegoś wydarzenia i mieć ustawiony alarm. Cool Timer konsumuje zasoby komputera w bardzo małym stopniu, więc całkowicie nie odczujemy jego działania.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy narzędziowe
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 749  razy.