Display Driver Uninstaller

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: Wagnard
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 1.27 MB
 

Display Driver Uninstaller (DDU) to darmowe narzędzie do bezpiecznego i dokładnego usuwania sterowników do kart graficznych firmy Intel, AMD i NVIDIA.
Program oczyszcza nie tylko główne pliki powiązane ze sterownikami, ale również skutecznie wyszukuje i usuwa pozostałości zalegające w rejestrze systemowym i w innych lokacjach na dysku twardym.

Display Driver Uninstaller to idealna alternatywa dla wbudowanej w systemie usługi do usuwania programów i sterowników „Dodaj i Usuń programy”. Warto z niego skorzystać, gdy zamierzamy wymienić karte graficzną w komputerze lub rozwiązać inne problemy techniczne spowodowane przez wadliwe sterowniki. Oprócz tego, Display Driver Uninstaller jest niezwykle przydatny i pomocny, w momencie kiedy nie powiedzie się proces deinstalacyjny sterowników przy użyciu standardowych narzędzi i innych programów deinstalacyjnych.

Display Driver Uninstaller posiada trzy zróżnicowane tryby usuwania sterowników układów graficznych z systemu operacyjnego Windows. Pierwszy usuwa sterowniki i powiązane z nimi pliki (nie wymaga ponownego uruchamiania komputera. Drugi zaś, usuwa dokładniej obecne sterowniki karty graficznej i wszystkie pliki z nim związane, a następnie wymaga ponownego uruchomienia systemu operacyjnego (Tryb zalecany przez producenta). Trzeci i ostatni tryb odinstalowuje sterowniki, wyłącza automatycznie komputer oraz przygotowuje system do instalacji nowej karty graficznej.

W programie możemy również przywrócić domyślne ustawienia aktualizacji sterowników z Windows Update.

Uwaga:

Zalecamy usuwanie sterowników w trybie awaryjnym!

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy narzędziowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1190  razy.