DMDE

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Dmitry Sidorov
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 825 KB
 

DMDE (DM Disk Editor and Data Recovery) to zaawansowane oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z dysku twardego, włączając w to nawet całe partycje. Program obsługuje wszystkie systemy plików, w tym NTFS, FAT12, FAT16 i FAT32.

DMDE dokładnie analizuje całą zawartość dysku twardego i sprawdza co można lokacje dysku celem określenia potencjału do odzyskania kolejnych danych. Następnie próbuje odtworzyć ten utracony obszar i wszystkie w nim znajdujące się dane. Aplikacja obsługuje macierze RAID wraz z możliwością ich przebudowy.

Narzędzie wyposażono w dwa interfejsy użytkownika, graficzny przeznaczony dla nowicjuszy oraz wiersz poleceń z dostępem do konsoli, który wymaga większej wiedzy o komputerach. Należy jednak pamiętać, że pomimo możliwości sterowania za pomocą GUI, program przeznaczony jest przede wszystkim dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

Producent dołączył również możliwość tworzenia obrazów dysków oraz kopii całych partycji. Wsparciem objęte są również pliki o wielkości przekraczającej 4GB w systemie NTFS. Dodatkowo znajdziemy edytor tablicy partycji i sektorów dysku.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy narzędziowe
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1381  razy.