EasyRecovery Professional

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: Kroll Ontrack Inc.
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 24.7 MB
 

Program do odzyskiwania danych Ontrack EasyRecovery to doskonały sposób na przywrócenie utraconych danych, jak również dokonanie oceny stanu dysków.

Jeśli utraciłeś dane w wyniku:
– błędów oprogramowania
– przypadkowego skasowania
– działalności szkodliwego oprogramowania lub ataku wirusów komputerowych
– nieprawidłowego wyłączania komputera
– błędów, będących wynikiem skoków napięcia oraz przerw w dopływie energii elektrycznej
– uszkodzenia lub braku struktur systemu plików
– sformatowania lub zastosowania komendy FDISK na nośniku danych.

Program do odzyskiwania danych EasyRecovery może Ci pomóc! Jest to niezwykle wydajna i prosta w obsłudze aplikacja, która umożliwia efektywne odzyskiwanie plików. Program odzyskuje utracone lub przez przypadek skasowane dane, różnego rodzaju foldery, wolumeny z dyskietek, nośników Zip o Jaz, napędów dysków twardych IDE/SCSI/EIDE/ATA, a także z systemów Windows 95/98/Me, Windows NT/2000/XP (FAT, FAT32 i NTFS) oraz Vista i 7. Dzięki programowi, znajdziesz nawet te dane, których struktury są uszkodzone. W przypadku, gdy chcesz odzyskać dane z komputera, na którym nie można uruchomić systemu Windows, możesz skorzystać z awaryjnej dyskietki startowej.

Program Ontrack EasyRecovery dostępny jest w trzech różnych wersjach – Home, Professional i Enterprise. Ontrack EasyRecovery Home to ajwygodniejsze narzędzie dla użytkowników domowych potrzebujących szybkiego i łatwego w obsłudze oprogramowania do odzyskiwania zdjęć, filmów, muzyki, a przede wszystkim ważnych dokumentów.

Ontrack EasyRecovery Professional – obowiązkowy dla firm, które cenią swoje dane. Wersja Professional jest wyposażona w zestaw narzędzi obejmujący: odzyskiwanie danych z poczty elektronicznej, podgląd heksadecymalny, analizę SMART i diagnostykę zapisanych oraz uszkodzonych sektorów. W zestawie są również narzędzia do przetwarzania obrazów danych, kopiowania i odświeżania dysku.

Natomiast Ontrack EasyRecovery Enterprise Najbardziej rozbudowana wersja, wspierająca przywracanie danych w trybie sieciowym. Doskonały wybór dla firm, które wymagają odzyskiwania danych z wielu stacji roboczych. Oprogramowanie umożliwia przywracanie danych z macierzy RAID (logicznych i sprzętowych), wyposażone jest w poszerzony zestaw narzędzi do: odzyskiwania danych z poczty elektronicznej, podglądu heksadecymalnego, analizy SMART i diagnostyki zapisanych oraz uszkodzonych sektorów. Ponadto w zestawie są narzędzia do tworzenia i zarządzania obrazami dysków.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy narzędziowe
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 886  razy.