Free RAR Extractor

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , ,
Producent: iWesoft Corporation
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 5.6 MB
 

Free RAR Extractor to prosty, szybki i bezpłatny program do wypakowywania plików archiwalnych. Umożliwia błyskawiczne rozpakowywanie danych z plików archiwalnych zapisanych w formacie RAR, ZIP, 7Z, ISO, JAR, LHA, CAB czy TAR. Program posiada też wbudowany tryb Touch Mode, umożliwiający korzystanie z aplikacji przy użyciu monitora dotykowego.

Interfejs programu jest wygodny i  bardzo elegancki. Znajdziemy w nim wyłącznie funkcje związane z rozpakowywaniem plików archiwalnych. W dodatku aplikacja obsługuje również metodę „przeciągnij-i-upuść”, która usprawni i przyśpieszy  przenoszenie i wypakowywanie plików archiwalnych w programie. Obsługa samego programu nie należy do najtrudniejszych. Z rozpakowywaniem plików poradzą sobie nawet nowicjusze! Wybieramy odpowiedni plik archiwalny i przenosimy go do program, a następnie ustalamy jedynie katalog docelowy i rozpoczynamy proces wypakowania danych.

Free RAR Extractor oferuje:
– szybki, wygodny i elegancki interfejs,
– wsparcie dla wielu plików archiwalnych,
– obsługę metody przeciągnij i upuść,
– wbudowany tryb dotykowy „Touch Mode”,
– szybkie i łatwe rozpakowywanie plików archiwalnych RAR.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy narzędziowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 651  razy.