HaoZip

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: HaoZip Software Studio
Wersja językowa: polska
Rozmiar pliku: 9 MB
 

HaoZip to darmowe oprogramowanie do kompresji formatów 7Z, ZIP i TAR. Rozwijane jest od 2009 przez chińskich programistów. Oprócz wspomnianych już funkcjonalności program pozwala tworzyć samorozpakowujące się archiwa, obsługuje także szyfrowanie skompresowanego pliku.

Obsługiwane formaty plików: RAR, ISO, UDF, ISZ, ACE, UUE, CAB, BZIP2, ARJ, JAR, LZH, RPM, Z, LZMA, NSIS, CHM, DMG, HFS, WIM, DEB, MSI, CPIO, XAR. HaoZip doskonale integruje się z systemem Windows i przypisuje do siebie obsługiwane pliki. Integruje się również z menu kontekstowym dzięki czemu dostęp do funkcji kompresji jest znacznie uproszczony.

Aplikacja jest całkowicie kompatybilna z formatami konkurencyjnych programów (WinRar, WinZip czy 7-Zip). Testy wykazały, że zarówno kompresja jak i dekompresja przy pomocy HaoZip może być szybsza o kilkanaście procent w stosunku do konkurencyjnych, komercyjnych rozwiązań.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy narzędziowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 397  razy.