Malwarebytes Anti-Malware Cleanup Utility

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: Malwarebytes
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 552 kB
 

Malwarebytes Anti-Malware Cleanup Utility (znany również jako mbam-clean) to specjalne narzędzie stworzone przez producentów popularnego oprogramowania Malwarebytes Anti-Malware, którego głównym i jedynym zadaniem jest dokładne odinstalowanie programu Malwarebytes Anti-Malware z systemu operacyjnego Windows.

Malwarebytes Anti-Malware Cleanup Utility skanuje system operacyjny, a następnie usuwa z niego zainstalowane oprogramowanie Malwarebytes wraz z dodatkowymi, powiązanymi z nim danymi, zalegającymi na dysku twardym komputera. Aplikacja usuwa pliki oraz wszelkie wpisy i klucze znajdujące się w rejestrze systemowym.

Korzystając z tego niewielkiego oprogramowania rozwiążemy problemy, które uniemożliwiają ponowną instalację produktu Malwarebytes Anti-Malware na komputerze. Program jest bardzo prosty w obsłudze, wystarczy uruchomić pobrany plik mbam-clean.exe, który automatycznie wyszuka zainstalowaną aplikację i po chwili wyświetli komunikat z prośbą o odinstalowanie Malwarebytes Anti-Malware z systemu Windows.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy narzędziowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 708  razy.