RegHunter

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , ,
Producent: Enigma Software Group
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 10 MB
 

RegHunter to rozbudowany program do naprawy i optymalizacji rejestru systemowego. Aplikacja naprawia wszystkie błędy wykryte w systemie oraz w rejestrze i następnie je automatycznie likwiduje. Oprócz tego oczyszcza dysk twardy ze zbędnych nieużywanych plików i przyśpiesza działanie samego systemu.

Program doskonale nadaje się do naprawiania błędów wpisach i w poszczególnych kluczach znajdujących się w rejestrze systemowym. Posiada nowoczesny skaner wyszukiwania  usterek i innych nieprawidłowych wpisów. Charakteryzuje się szybkością działania i skutecznością podczas naprawiania różnych wykrytych błędów.

RegHunter posiada też wbudowane moduły do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu, a także do monitorowania i kontrolowania wszystkich aktywnych procesów w systemie Windows. Program umożliwia też wykonywanie kopii zapasowych danych, optymalizowanie systemu i monitorowania pracy procesora i pamięci operacyjnej.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy narzędziowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 555  razy.