Vit Registry Fix Free Edition

 

Rodzaj programu:
Licencja:
System: , , , ,
Producent: VITSOFT Inc.
Wersja językowa: angielska
Rozmiar pliku: 2.31 MB
 

Vit Registry Fix Free Edition to bezpłatny program do naprawiania i oczyszczania rejestru systemowego. Przy użyciu tej aplikacji możemy również oczyścić dysk twardy, a także wszelkie wpisy i pliki pozostałe po usuniętych programach z systemu Windows.

Program posiada nowoczesny i skuteczny skaner do wykrywania błędów oraz pozostałości w rejestrze systemowym. Vit Registry Fix Free Edition skanuje najważniejsze lokacje na dysku twardym. Wśród nich warto wymienić między innymi bibliotekę DLL, ActiveX i COM, katalog tymczasowy, pliki pomocy, czcionki, udostępnione dane, a także wszelkie pozostałości po odinstalowanych aplikacjach.

Po przeprowadzeniu dokładnego skanowania, wyświetla szczegółową listę błędów, z której możemy odczytać nie tylko nazwy wpisu, ale też ich parametry i ścieżki docelowe. Ponadto program kasuje i wyszukuje błędne skróty oraz pliki tymczasowe (temp). Oferuje również możliwość tworzenia kopii zapasowej, a także znajdziemy w nim zestaw najważniejszych narzędzi do optymalizacji rejestru i zarządzania wszystkimi aktywnymi procesami i aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu.

 
 
Pobierz program z Instalek.pl
 
Portal instalki.pl

Program z Instalki.pl - serwisu gromadzącego popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją, jak i testowe.

 
 
 

Katagoria: programy narzędziowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 460  razy.